T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BURSA / İNEGÖL - Halk Eğitim Merkezi

USTALAR KURSİYERLERLE BULUŞUYOR

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün "Ustalar kursiyerlerle buluşuyor" etkinliği, İnegöl Halk Eğitimi Merkezi tarafından gerçekleştirildi.
Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından milli kültür değerlerin korunarak yeni kuşaklara aktarılması ve tanıtılması amacıyla başlatılan "Ustalar kursiyerlerle buluşuyor" projesi kapsamında, İnegöl Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bünyesinde Gezgin Fotoğraf Sanatçısı Resul Gümüş, kursiyerler ve usta öğreticilerle bir araya geldi. Halk Eğitim Müdürlüğü bünyesinde verilen Ustalarla Seminer Programın bu haftaki konuğu olan 7 senede 70 ülkeyi fotoğraflayan  gezgin fotoğraf sanatçısı Resul Gümüş, fotoğraf çekmenin inceliklerini ve tekniklerini, kendi çektiği fotoğraflar üzerinde uygulamalı olarak anlattı. Katılımın yüksek olduğu seminerde konu hakkında karşılıklı söyleşi ve sorular sorularak sona erdi.Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün "Ustalar kursiyerlerle buluşuyor" etkinliği, İnegöl Halk Eğitimi Merkezi tarafından gerçekleştirildi.

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından milli kültür değerlerin korunarak yeni kuşaklara aktarılması ve tanıtılması amacıyla başlatılan "Ustalar kursiyerlerle buluşuyor" projesi kapsamında, İnegöl Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bünyesinde Gezgin Fotoğraf Sanatçısı Resul Gümüş, kursiyerler ve usta öğreticilerle bir araya geldi. Halk Eğitim Müdürlüğü bünyesinde verilen Ustalarla Seminer Programın bu haftaki konuğu olan 7 senede 70 ülkeyi fotoğraflayan  gezgin fotoğraf sanatçısı Resul Gümüş, fotoğraf çekmenin inceliklerini ve tekniklerini, kendi çektiği fotoğraflar üzerinde uygulamalı olarak anlattı. Katılımın yüksek olduğu seminerde konu hakkında karşılıklı söyleşi ve sorular sorularak sona erdi.

30-12-201930-12-201930-12-201930-12-201930-12-201930-12-2019


Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 30.12.2019 - Güncelleme: 30.12.2019 13:11 - Görüntülenme: 166
  Beğen | 0  kişi beğendi